FOLIA PPF ◾ NAJLEPSZA OCHRONA AUTA

folia ppf zabezpieczenie auta mcc24.pl
Oklejenie folią PPF Porche Cayenne | realizacja mcc24.pl

FOLIA PPF ▪ CAR WRAPPING ▪ SKUTECZNA OCHRONA SAMOCHODU

Na wygląd samochodu duży wpływ ma stan jego karoserii. Porysowany i wyblakły lakier wpływa negatywnie na estetykę pojazdu. Można temu przeciwdziałać i zakamuflować różne defekty.

Z pomocą przychodzi folia PPF, która pełni funkcję ochronną i dekoracyjną. Pozwala ona na zmienienie koloru lakieru w bezinwazyjny sposób. Nie ma również problemu z jej ściągnięciem w przyszłości.

Auto oklejone folią PPF wygląda jak po wyjechaniu prosto z salonu. Chroni ona oryginalny lakier przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych. Można nią okleić zarówno pojedynczy element, jak i cały pojazd.

FOLIA PPF ▪ SZYBKA ZMIANA KOLORU AUTA DZIĘKI CAR WRAPPINGOWI

Oklejenie auta folią PPF to świetne rozwiązanie dla każdej osoby, która pragnie szybko odmienić wygląd swojego pojazdu. Wystarczy zaledwie parę dni, aby zmienić kolor samochodu. Zajmie to zdecydowanie mniej czasu niż przemalowanie lakieru.

Jedną z głównych zalet car wrappingu, czyli oklejania, owijania auta folią PPF jest stworzenie powłoki zabezpieczającej karoserię przed uszkodzeniami mechanicznymi, zabrudzeniami i niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi.

Folie PPF są odporne na skrajne temperatury, nie ulegają zniszczeniu pod wpływem promieniowania słonecznego. Można mówić nawet o zdolnościach samoregeneracji. Niewielkie zarysowania i mikropęknięcia znikają samoczynnie. Zmiana koloru pojazdu za pomocą folii PPF nie ingeruje w żaden sposób w oryginalny lakier. Na korzyść car wrappingu przemawia również możliwość indywidualnej stylizacji pojazdu. Można przyozdobić auto dowolnym nadrukiem, wersji jednolitej lub wielobarwnej.

Folie PPF cechują się niezwykłą wytrzymałością i długą żywotnością. Są w stu procentach uniwersalne, nie pozostawiają żadnych nieestetycznych śladów na powierzchni karoserii. Folię PPF można w dowolnym momencie ściągnąć lub wymienić. Car wrapping pozwala na wygładzenie lakieru, a pod wpływem ciepła folia wypełnia rysy i uszkodzenia.

detailing powłoka ceramiczna detailing bmw i8 folia ppf(2)
Detailing i folia PPF w BMW i8 | realizacja mcc24.pl
datailing folia ppf
Car wrapping, czyli oklejenie folią PPF Porsche Cayenne | realizacja mcc24.pl

FOLIA PPF ▪ JAKIE ELEMENTY AUTA MOŻEMY OKLEIĆ?

Folią PPF można okleić zarówno pojedyncze elementy samochodu, jak i cały pojazd. Warto ją zastosować w progach i drzwiach, czyli w miejscach najbardziej podatnych na powstawanie zarysowań. Zaleca się również nałożyć warstwę ochronną na strefę klamek, która często ulega zniszczeniu. Łatwo o uszkodzenie lakieru na skutek rysowania po powierzchni kluczami.

Ranty drzwi również są mocno narażone na powstawanie głębokich rys podczas uderzeń w inne pojazdy i obiekty. Folią PPF można okleić także reflektory, dzięki czemu nie będą one żółknąć ani matowieć. Zostaną również zabezpieczone przed uszkodzeniami mechanicznymi. Maska samochodu jest szczególnie narażona na odpryski od kamieni, ślady po ptasich odchodach i pozostałościach po owadach.

FOLIA PPF ▪ ILE KOSZTUJE OKLEJENIE AUTA FOLIĄ?

Ceny usług związanych z oklejeniem auta są mocno zróżnicowane.

Pokrycie pojedynczego elementu folią ochronną to koszt rzędu co najmniej 150 zł, dotyczy to przede wszystkim krawędzi drzwi i wnęk klamek.

Cena rośnie wraz ze wzrostem wielkości oklejanej powierzchni. Droższe jest oklejanie reflektorów, progów wewnętrznych, lusterek.

Z większymi kosztami trzeba liczyć się w przypadku nakładania folii PPF ochronnej na błotniki, zderzaki.

Chcąc okleić front auta folią PPF, trzeba wydać średnio od 1000 do 8000 zł.

W przypadku zmiany koloru całego samochodu ceny zaczynają się od 15000 zł.

Ostateczny koszt może być mniejszy lub większy, nasz Salon Odnowy Pojazdów wycenia każde zlecenie indywidualnie.

Zapraszamy do kontaktu.

Car wrapping, czyli oklejenie folią PPF Porsche Cayenne | realizacja mcc4.pl

Jeśli ktoś chce uzyskać jak najlepsze efekty, to najlepszym rozwiązaniem będzie zdecydowanie się na wysokiej jakości folie  PPF założone przez doświadczonego profesjonalistę.

Zajmie się on odpowiednim przygotowaniem powierzchni i precyzyjnym nałożeniem folii PPF, co zagwarantuje wysokie walory użytkowe i estetyczne. Użycie mocnego kleju zapewni dużą przyczepność i jednocześnie nie będzie problemu z jego usunięciem, bez niszczenia powierzchni lakieru.

Prawidłowo zainstalowana folia PPF staje się niemalże niewidoczna. Sprawia wrażenie zespolonej z lakierem. Proces nakładania folii PPF trwa około 1-3 dni. Czas realizacji wydłuża się wraz ze stopniem pokrycia i poziomem trudności prac.

UMÓW SIĘ NA OKLEJENIE FOLIĄ PPF TWOJEGO AUTA

pl_PLPolish