FOLIA PPF

Matowa folia PPF na dwóch BMW x7 oraz powłoka ceramiczna. Realizacja mcc24.pl

FOLIA PPF

Folia ochronna

Folia PPF (Paint Protection Film) to specjalna, przezroczysta folia ochronna stosowana na lakierze samochodu w celu ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi, w tym zarysowaniami, kamieniami, owadami i innymi czynnikami zewnętrznymi. Folia est zwykle wykonana z elastycznego poliuretanu i jest montowana na powierzchni samochodu za pomocą specjalnej aplikacji. Jest ona bardzo odporna na działanie czynników atmosferycznych, a także na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne, co chroni lakier przed uszkodzeniem i przedłuża jego trwałość.

Folia to najlepsza ochrona lakieru, kloszy, plastików i dekorów.

Folia ochronna PPF pozwala na zabezpieczenie lakieru w całkowicie bezinwazyjny sposób. Folia stosowana do ochrony auta może być bezbarwna, matowa lub czarna. Na wygląd samochodu ogromny wpływ ma stan jego karoserii, kloszy, plastików i dekorów. Zniszczeniom można skutecznie przeciwdziałać dzięki wykorzystaniu folii ochronnej.

Auto oklejone PPF wygląda jak po wyjechaniu prosto z salonu. Nieinwazyjna warstwa folii chroni oryginalny lakier oraz inne elementu pojazdu. Można nią okleić zarówno pojedynczy element, jak i cały pojazd. Zobacz samochody oklejone folią mcc24 w naszym salonie – nasze realizacje.

Jeśli chcesz uzyskać jak najlepsze efekty zabezpieczenia samochodu folią PPF postaw na wysokiej jakości folie  PPF założone przez doświadczonego specjalistę. Jesteśmy certyfikowanym montażystami folii PPF. Zajmujemy się odpowiednim przygotowaniem powierzchni i precyzyjnym nałożeniem folii PPF, co zagwarantuje wysokie walory użytkowe i estetyczne. Użycie mocnego kleju zapewni dużą przyczepność i jednocześnie nie będzie problemu z jego usunięciem, bez niszczenia powierzchni lakieru.

Prawidłowo zainstalowana warstwa folii PPF staje się niemalże niewidoczna. Sprawia wrażenie zespolonej z lakierem. Proces nakładania folii PPF trwa około 1-3 dni. Czas realizacji wydłuża się wraz ze stopniem pokrycia i poziomem trudności prac.

Korzystamy z folii PPF firm: XPEL oraz CarbonQ.

Niesamowitą cechą foli PPF jest zdolność do samoregeneracji. Z doświadczenia wiemy, że nawet większe i dość głębokie rysy potrafią samoczynnie się zregenerować pod wpływem ciepłej wody lub promieni słonecznych.

Folia ochronna PPF doskonale chroni karoserię i inne elementy auta a do tego proces ten jest całkowicie odwracalny. Folia nie wpływa na zmianę koloru ani tekstury lakieru samochodowego. Nie ma wpływu na gwarancję auta.

Oklejenie auta folią PPF to świetne rozwiązanie dla każdej osoby, która pragnie na długo zabezpieczyć laakier swojego samochodu. Wystarczy kilka dni, aby samochód został oklejony folią bezbarwną, matową lub czarną.

Jedną z głównych zalet oklejania, owijania auta folią PPF jest stworzenie powłoki zabezpieczającej karoserię przed uszkodzeniami mechanicznymi, zabrudzeniami i niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi.

Folie PPF są odporne na skrajne temperatury, nie ulegają zniszczeniu pod wpływem promieniowania słonecznego. Można mówić nawet o zdolnościach samoregeneracji. Niewielkie zarysowania i mikropęknięcia znikają samoczynnie. Zabezpieczenie pojazdu za pomocą folii PPF nie ingeruje w żaden sposób w oryginalny lakier. Na korzyść stosowania folii przemawia również możliwość indywidualnej stylizacji pojazdu. Można przyozdobić auto folią matową, bezbarwną lub czarną.

Folie PPF cechują się niezwykłą wytrzymałością i długą żywotnością. Są w stu procentach uniwersalne, nie pozostawiają żadnych nieestetycznych śladów na powierzchni karoserii. Folię PPF można w dowolnym momencie ściągnąć lub wymienić. Folia PPF pozwala na wygładzenie lakieru, a pod wpływem ciepła folia wypełnia rysy i uszkodzenia.

Folią PPF można okleić zarówno pojedyncze elementy samochodu, jak i cały pojazd. Warto ją zastosować w progach i drzwiach, czyli w miejscach najbardziej podatnych na powstawanie zarysowań. Zaleca się również nałożyć warstwę ochronną na strefę klamek, która często ulega zniszczeniu. Łatwo o uszkodzenie lakieru na skutek rysowania po powierzchni kluczami.

Ranty drzwi również są mocno narażone na powstawanie głębokich rys podczas uderzeń w inne pojazdy i obiekty. Folią PPF można okleić także reflektory, dzięki czemu nie będą one żółknąć ani matowieć. Zostaną również zabezpieczone przed uszkodzeniami mechanicznymi. Maska samochodu jest szczególnie narażona na odpryski od kamieni, ślady po ptasich odchodach i pozostałościach po owadach.

Ceny usług związanych z oklejeniem auta są mocno zróżnicowane. Cena rośnie wraz ze wzrostem wielkości oklejanej powierzchni. Droższe jest oklejanie reflektorów, progów wewnętrznych, lusterek. Nasz Salon wycenia każde zlecenie indywidualnie. Umów się na bezpłatną konsultację i wycenę: zarezerwuj termin konsultacji.

datailing folia ppf
Oklejenie folią PPF Porsche Cayenne | realizacja mcc24.pl
detailing powłoka ceramiczna detailing bmw i8 folia ppf(2)
Detailing i folia PPF w BMW i8 | realizacja mcc24.pl