KIA SORENTO ▪ FOLIA PPF

Odtwórz film na temat kia sorento folia ppf full body

FOLIA OCHRONNA ▪ FOLIA PPF FULL BODY ▪ KIA SORENTO

Folia PFF full body dla samochodu wszystko mającego: Kia Sorento.

Kia Sorento przyjechała do naszego salonu na założenie
folii ochronnej PPF w wersji full body. Folia została przez nas założona na wszystkie zewnętrzne części zewnątrz auta. Zabezpieczenie full body to bardzo dobry pomysł. Auto będzie w dużo lepszym stanie i przykładowo przy odsprzedaży uzyska znacznie lepsza cenę. Przez cały czas użytkowania auta z nałożoną folią PPF nie martwimy się o lakier.
Auto wygląda zawsze dobrze, nie ma mikro zarysowań i jest odporny na codzienną eksploatację – kamienie itp. Folia PPF to nie jest chwilowa ochrona. Folia ma 10 lat gwarancji i to juz jest wymierny zysk.
 
Kia Sorento to auto dobrze wykonane, fajnie wygląda, jest wyposażone we wszystko czego można życzyć sobie w nowym aucie. 7 lat gwarancji. Cena nie tak wysoka jak konkurencyjna X5 czy GLE. Teraz jeszcze z folią ochronną PPF zyskuje na wartości
 

Zabezpieczenie pojazdu to inwestycja która się zwróci!

Specjalizujemy się w zabezpieczeniach, detailingu i renowacjach. Nasza oferta to m.in.: powłoka ceramiczna chroniąca auto, folia ppf zabezpieczająca lakier przez wiele lat, detailing samochodowy, który przywróci salony blask twojemu autu. Ponadto korekty lakieru, renowacja tapicerek, podsufitki, przeciemnianie lamp, dechroming i całościowa renowacja aut.
 

UMÓW SIĘ NA ZABEZPIECZENIE TWOJEGO AUTA

Dodaj komentarz