Porsche Panamera – korekta lakieru, detailing

Porsche Panamera: korekta lakieru, detailing i woskowanie

Porsche Panamera to kwintesencja luksusu i mocy serwowana w jednym wyjątkowym aucie. Ta porcja elegancji i sportowego zacięcia łączy w sobie wyrafinowany design z brawurowymi osiągami. Bez względu na to, czy pod maską drzemie potężny silnik V8 czy bardziej ekonomiczna jednostka, Panamera dostarcza niezapomniane doznania z jazdy.

Wnętrze z najwyższej półki i najnowsze technologie sprawiają, że podróżowanie staje się luksusowym doświadczeniem. Porsche Panamera to nie tylko samochód, to kulinarne doznanie dla pasjonatów motoryzacji. W tym wyjątkowym aucie wykonaliśmy prac:

  • wieloetapowa korektę lakieru
  • woskowanie woskiem Carnauba
  • detailing pojazdu

W mcc24 pecjalizujemy się w zabezpieczeniach, detailingu i renowacjach. Nasza oferta to m.in.: powłoka ceramiczna chroniąca auto, folia ppf zabezpieczająca lakier przez lata, detailing samochodowy, korekta lakieru, który przywróci salony blask twojemu autu. Ponadto korekty lakieru, renowacja tapicerek, podsufitki, przyciemnianie lamp, dechroming i całościowa renowacja samochodów oraz zmiana koloru auta folią, czyli wraping.

Zapraszamy!